PONIEDZIAŁKOWE TRENINGI - ZMIANA MIEJSCA grupa ZIELONA

Od 28.09 W KAŻDY PONIEDZIAŁEK grupa ZIELONA rozpocznie zajęcia na boisku treningowym trawiastym na ul. Bukowej.

ZMIANA DOTYCZY TYLKO JEDNEGO TRENINGU W TYGODNIU (PONIEDZIAŁEK) WG PONIŻSZEGO PLANU. W czwartek trenujemy dalej na Hetmanie.

grupa ZIELONA

Boisko C (bliżej stawu)

ul. Bukowa 1 (boisko treningowe GKS Katowice)

16.30 – 17.45

Możliwość trenowania na tak dobrze przygotowanych boiskach trawiastych, na których na co dzień trenuje pierwsza drużyna GieKSy jest dużym wyróżnieniem dla zawodników Akademii.

Ważna informacja dla rodziców poniżej. Proszę o uważne przeczytanie i stosowanie się do zasad, ponieważ nasze dzieci mają bardzo dobre warunki do treningu w tym dniu i powinniśmy to uszanować.

ZASADY KORZYSTANIA Z BOISK :

1. Zawodnicy wychodzą na boiska tylko z trenerami najpóźniej na 10 min przed rozpoczęciem zajęć. Miejscem zbiórki przed treningiem jest wskazana przez Trenera szatnia w budynku klubowym.

2. Zawodnicy spóźnieni powinni jak najszybciej samodzielnie dotrzeć na boiska treningowe za trybuną, jeżeli nie potrafią trafić na boiska, rodzice proszeni są o odprowadzenie syna i powrót przed trybunę główną.

3. Rodzice nie wchodzą na teren boisk treningowych oraz na teren stadionu. Opiekunowie proszeni są o pozostanie na parkingu przed budynkiem klubowym.